SOFRAM RESTORAN

Altıntepsi Mh. Malazgit Sk. No:18 Bayrampaşa/İstanbul
Firma Bilgileri
Firma Adı SOFRAM RESTORAN
Telefon +90 2126139854
Email info@kolkofte.com
Adres Altıntepsi Mh. Malazgit Sk. No:18 Bayrampaşa/İstanbul
İl / İlçe / Mahalle İstanbul / Bayrampaşa / Altıntepsi Mah
Yetkili Kişi Zafer Kutluca
Yetkili Telefon 2126139854
Sektör Restaurantlar
Firma Hakkında

Kol Köfte; uzun yıllar film yapımcılığı ve sinemacılık yapan Fethi Kutluca, 1978 yılın da televizyonların yaygınlaşması sonucu film yapımcılığını bırakarak, kendine ait Eser Film LTD.. şirketini kapatmış ve kendi evinin altına köfteci dükkanı açarak Rumeli Balkan yöresine has kol köfte yapmaya başlamıştır.

 

Yıllar içerisinde kol köfte lezzeti ve namı Bayrampaşa yöresinde yayılmış daha sonraları semt sınırlarını da aşarak tüm İstanbul, Türkiye ve hatta yurt dışına kadar yayılmıştır. Günümüz itibari ile kol köfte gerek yurt içi gerekse yurt dışında binlerce müdavime sahip olmuştur.

 

Fethi Baba’nın 2005 yılında vefat etmesinden sonra bayrağı çocukları devralarak kol köfte köfteci dükkanını dahada büyüterek geliştirmişler ve günümüze kadar getirmişlerdir. Bugün itibari ile Fethi Baba’nın kol köftesi Bayrampaşa Altıntepsi’de kol köfte Fethi Baba’nın yaptığı orijinal haliyle aynı dükkanda aynı lezzetiyle Sofram Restaurant Fethi Baba’nın Yeri adı altında kol köfte müdavimlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Firma Konumu
Sektörler
Sayfa 0.3591 saniyede oluşturuldu.